Lattex Gloves 100 pieces

Имате навика да ности ракавици кога чистите? Ние го охрабруваме тој потег. Пакување од 100 парчиња латекс ракавици, кои ќе пружат заштита на вашата кожа од хемикалии.

Categories: ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lattex Gloves 100 pieces”